SRG Promosyon®

2015 yılından bu yana daima en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor ve aynı zamanda en iyi fiyat avantajını yakalamak için kendimizi geliştiriyoruz.
w-finished-works

Zamanında teslim

Ürünlerimizi mutlaka belirlenen zaman diliminde teslim ediyoruz.

w-happy-clients

Mutlu müşteriler

Müşterilerimizin isteklerine daima kulak veriyoruz.

Hakkımızda

2015 yılından bu yana promosyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kuruluşundan bu yana promosyon ihracat ağırlıklı çalışmalar yapan ve günümüze kadar promosyon vip setler, creative promosyon ürünler, promosyon powerbank, ajanda, anahtarlık ve kalem setleri gibi bir çok promosyon üründe siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamaktadır.

Sağladığımız Hizmetler:
Promosyon ürünlerimizde lazer baskı, tampon baskı, transfer baskı veya serigraf baskı, uv baskı tekniklerinden isteğinize özgü düzenlemeler yaparak ve sizlere en kaliteli şekilde ve en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Taslama kutu tasarım ve imaalatı ile promosyon ürünlerinin daha etkili hale gelmesi için hizmetler vermekteyiz.
Şirketimizde ürünlerimizin görsellerinin bulunduğu showroom bölümümüzden satın alacağınız ürünler hakkında görsel bir keşif gerçekleştirebilirsiniz.

Üstlendiğimiz projelerde sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Size ve/veya şirketinize en üst seviyede hizmet verebilmek için ürününüzün tasarımından teslimine kadar geçen sürede sizinle fikir alışverişinde bulunmaktan memnuniyet duyarız.
Uzman kadromuz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz işlerde en önemli unsurumuz müşteri memnuniyetidir.

SRG Promosyon, sizin veya şirketinizin tanıtımı için beklediğiniz kalite, görsellik ve fiyat avantajının adıdır.
300 sayfalık, geniş ürün yelpazesinden oluşan ürün kataloğumuzla, güçlü stok ve üretimden gelen güç ile en ekonomik ve en sorunsuz ürün tedarikçiniz olmayı dileriz.

lazy